چهلمین روز تدفین شهید گمنام در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام خمینی(ره) برگزار شد+گزارش تصویری

چهلمین روز تشییع و تدفین شهید گمنام با حضور خانواده شهید امنیت آرمان علی وردی در جوار بارگاه مطهر شهید گمنام سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی  به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرامام خمینی(ره)، همزمان با سالروز وفات عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) مراسم چهلمین روز تشییع و تدفین شهید گمنام با حضور خانواده معظم شهدا، ائمه جمعه، مقامات لشکری و کشوری و کارکنان صنعت پتروشیمی برگزار شد.

در این آئین که با حضور خانواده معظم شهید مدافع امنیت آرمان علی وردی برگزار گردید، کارکنان صنعت پتروشیمی در چهلمین روز تدفین شهید گمنام و رثای اسوه صبر و ایثار حضرت زینب(س) به سوگ نشستند.

پیام برزگر مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرامام خمینی(ره) در این مراسم با تسلیت ایام سوگواری وفات شهادت گونه حضرت زینب کبری(س)، اظهار کرد: خانواده معظم شهدای دفاع مقدس، امنیت و مدافع حرم ایثارگری بزرگی انجام دادند.

وی افزود: شهید مظهر اقتدار و امنیت است و خوشا به حال ما که میزبان شهیدی گمنام هستیم و در مدت کوتاه تدفین این شهید بزرگوار برکات آن را به چشم دیده ایم.

برزگر بیان کرد: با تدفین این شهید عزیز فصل جدیدی از معرفت و تولید بنا شده است و بزودی برکات و آثار فرهنگی آن مشهود خواهد شد همانگونه که امروز شاهد اجتماع های متعدد در جوار این مرقد مطهر هستیم.

در این آئین پدر شهید آرمان علی وردی از شهدای امنیت که در فتنه زن زندگی آزادی به دست اراذل و اوباش در محله اکباتان تهران به شهادت رسیده بود از ویژگی های این شهید بزرگوار و نحوه شهادتش سخن گفت.

در پایان این مراسم از خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس و مدافع امنیت با اهداء لوح سپاس توسط مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرامام خمینی(ره) تقدیر شد.

 

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1001کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1001/چهلمین-روز-تدفین-شهید-گمنام-در-منطقه-وی/کپی شد!