جهت و هدف دانشگاه و حوزه علمیه از ابتدای انقلاب، تعالی برای کشور است

امام جمعه بندر امام خمینی(ره) گفت: دانشگاه و حوزه علمیه از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در کنار هم بوده و همه هم و غم این دو ارگان مقدس در کنار علم و فقاهت و پیشرفت، در یک جهت و یک هدف، تعالی برای کشور عزیزمان ایران اسلامی بوده و قطعا می بایست روز به روز تقویت شود.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ، به مناسبت دهه مبارک فجر و در راستای وحدت حوزه و دانشگاه، همایشی با موضوع جوانان، مشارکت ملی و ایران قوی به میزبانی دانشگاه پیام نور و حوزه علمیه امام خمینی(ره) برادران و خواهران بندرامام خمینی(ره)، برگزار شد.

حجت الاسلام عبادی امام جمعه بندر امام خمینی (ره) در خصوص این همایش اظهار کرد: در طلیعه چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حرکت نورانی و مبارک اجتماع طلاب و روحانیون و اساتید حوزه علمیه، دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور بندرامام خمینی(ره) بودیم.

وی افزود: پیام این اجتماع به تمام دنیا این است که دو کانون نور و علم و ایمان دانشگاه و حوزه علمیه از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در کنار هم بوده و همه هم و غم این دو ارگان مقدس در کنار علم و فقاهت و پیشرفت در یک جهت و یک هدف، تعالی برای کشور عزیزمان ایران اسلامی بوده و قطعا می بایست روز به روز تقویت شود.

حجت الاسلام عبادی در ادامه بیان کرد: این دو دانشگاه با خون‌ها و شهدای گرانقدری امثال دکتر آشتیانی، دکتر مفتح ، دکتر مطهری و شهید احمدی روشن که تقدیم انقلاب کرده‌اند، علی‌رغم همه دشمنی‌ها دشمنان پای کار انقلاب ایستاده‌اند.

وی گفت: این حرکت می‌بایست بیش از پیش توسعه پیدا کند و تلاش می کنیم از این حرکت ها حمایت کنیم. بنده از رییس دانشگاه پیام نور و مدیریت حوزه علمیه امام خمینی(ره) به سبب برگزاری این مراسم بسیار نورانی و مبارک، تشکر و قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/

http://khormusa.ir/1059کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1059/جهت-و-هدف-دانشگاه-و-حوزه-علمیه-از-ابتدای/کپی شد!