دو نهاد برتر آموزشی بندرامام خمینی(ره) ؛

حمله رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق و شهادت پاسداران اسلام ، گویای ضعف و ناتوانی دشمنان ایران اسلامی است

روسای عالی ترین نهادهای آموزشی بندرامام خمینی(ره) در پیام های جداگانه شهادت جمعی از پاسداران رشید اسلام و مدافعان حریم ولایت را تسلیت گفتند و بر لزوم ادامه راه این شهدای عزیز تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ از روابط عمومی های آموزش و پرورش بندر امام خمینی(ره) و دانشگاه پیام نور مرکز بندرامام خمینی(ره) ، روسای این دو نهاد برتر آموزش و آموزش عالی شهر بندر امام در پیام های جداگانه این واقعه اسفناک را تسلیت گفتند.

رحمت احمدمحمودی رئیس اداره آموزش و پرورش بندرامام‌خمینی (ره) در پیامی نوشت:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

شهیدان ما از خداوند مهربان خود، نشان قبول مجاهدتِ درازمدت خود را دریافت کردند و هم‌اکنون در جمع اولیاء و صلحاء، متنعم به نِعَم الهی‌اند.

این اقدام ناجوانمردانه شهادت سردارسرتیپ پاسدار زاهدی ودیگر همرزمان شهیدش در حادثه تروریستی حمله به سفارت ایران در دمشق گویای ضعف و ناتوانی دشمنان ایران اسلامی است که ما را در ایستادگی پای آرمان های انقلاب اسلامی استوارتر خواهد کرد و نمیتواند ملت شریف و شهیدپرور ایران‌را از رسیدن به این هدف که باهمین خون شهدا استوار و پایدار گشته است بازدارد.

سردار زاهدی از دهه شصت در میدان‌های خطر و مجاهدت، چشم انتظار شهادت بود. آنها چیزی را از دست نداده و پاداش خود را دریافت کرده‌اند، ولی غم فقدان آنان برای ملت ایران به‌ویژه هرکه آنان را می‌شناخت سنگین است.

رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد. آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد به حول و قوه‌ی الهی.

ضمن عرض تبریک و تسلیت به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری، فرماندهان و رزمندگان جبهه مقاومت، ملت شریف ایران و خانواده بزرگوار شهیدان، امیدوارم این مجاهدان والامقام در جوار ارواح قدسی شهدا قرین رحمت و درجات الهی قرار گیرند.

دکتر مصطفی برومندزاده رییس دانشگاه پیام نور مرکز بندرامام خمینی(ره) نیز در پیامی نوشت:

((بسم الله الرحمن الرحیم))

ولا تحسبنّ الّذین قتلوا فی سبیل اللّه أمواتًا ۚ بل أحیاءٌ عند ربّهم یرزقون

دانشگاه پیام‌نور مرکز بندر امام خمینی(ره)، حمله موشکی رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را که منجر به شهادت سرداران رشید اسلام و مدافعین حرم ” سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی” و “سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی” از مستشاران و افسران ارشد نظامی ایران در کشور سوریه و چند تن از یاران گرانقدر آنان شد، محکوم می‌نماید.

لذا بدینوسیله، ضمن ابراز انزجار از حمله جنایتکارانه رژیم متجاوز صهیونیستی علیه اماکن دیپلماتیک کشورمان که بر خلاف تمامی قواعد حقوق بین الملل و کنوانسیون حقوق دیپلماتیک صورت گرفته است، شهادت این دلاوران جان بر کف و مدافعین خاک و ناموس کشور عزیزمان را محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، خانواده‌ها و همرزمان آنان، جامعه دانشگاهیان و آحاد ملت شریف ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1226کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1226/حمله-رژیم-صهیونیستی-به-سفارت-ایران-در-د/کپی شد!