رییس شورای اسلامی و شهردار بندرامام خمینی؛

رژیم جعلی صهیونیستی با عبور از خطوط قرمز بیل المللی تنفر انسان های آزاده جهان را نسبت به خود برانگیخت

رییس شورای اسلامی و شهردار بندرامام خمینی(ره) در پیام های جداگانه ، حمله به سفارت ایران در دمشق را محکوم و شهادت سرداران سپاه را تسلیت گفتند و ضمن دعوت از مردم و مسئولین بندرامام ، آمادگی شهرداری بندرامام خمینی(ره) را برای برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز قدس اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی از روابط عمومی شهرداری بندرامام خمینی(ره) اصغر روحی رییس شورای اسلامی و مرتضی خرمی شهردار بندرامام خمینی(ره) در پیام های جداگانه ای حمله رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق را محکوم کردند .

اصغر روحی رییس شورای اسلامی شهر بندرامام خمینی(ره) در پیامی نوشت:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

امروز هم رژیم جعلی صهیونیستی دست به جنایت زد وباز باعبور از تمام خطوط قرمز و قوانین بین المللى، باهدف قرار دادن ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه، نشان داد به هیچ قانونی پایبند نیست و پیش از این هم با حملات وحشیانه به مردم مظلوم فلسطین در طول دهه ها و به ویژه ماههای اخیر بیش از هر زمان دیگری خوی ضدبشری خود را به نمایش گذارده است.

در حمله امروز این رژیم غاصب جمعی از سرداران سرافراز سپاه پر افتخار اسلام به آرزوی دیرینه خود رسیدند و این خلعت فاخر را همزمان با سالروز شهادت مولای متقیان امیر مومنان حضرت على علیه السلام برتن کردند.

اینجانب شهادت سرداران گرانقدر و فرزندان اسلامی را به محضر حضرت بقیه الله اعظم و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله العالی، خانواده معظم این شهیدان و همه ملت ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم .

مرتضی خرمی شهردار شهر بندرامام خمینی(ره) در پیامی نوشت :

شهادت مجاهدان رشید و شجاع اسلام ، سرلشکر پاسدار شهید محمدرضا زاهدی و همرزمان شهیدش در حراست از حرم اهل بیت علیهم السلام و حفظ حقوق مظلومین در سرزمین های اسلامی را به محضر مقام معظم رهبری ، خانواده معزز این شهیدان و عموم ملت سربلند ایران تسلیت عرض می نمایم.

دلاوری های مستمر این مجاهدان در راه خدا در جبهه های جنگ تحمیلی و پس از آن در عرصه های فراسرزمینی برای حفظ ثبات و امنیت خاک مقدس ایران بر کسی پوشیده نیست .

بی شک اقدام بزدلانه و کورکورانه رژیم سفاک صهیونیستی و پشتیبانان غربی آن در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کشور سوریه و به شهادت رساندن این سردار برومند ایران اسلامی و همکاران شجاعش ،  تنفر انسان های مومن و آزاده جهان را از این رژیم جعلی بیش از پیش برانگیخته و به عمر منحوس آن زودتر پایان خواهد بخشید .

ضمنا در مصاحبه تلفنی رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بندرامام خمینی(ره) ضمن دعوت از مردم ولایتمدار بندرامام آمادگی شهرداری بندرامام را برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم و راهپیمایی روز قدس اعلام کردند.

انتهای پیام/م

 

http://khormusa.ir/1230کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1230/رژیم-جعلی-صهیونیستی-با-عبور-از-خطوط-قرم/کپی شد!