با اهدای ۱۰۸ کولر گازی توسط پتروشیمی رازی؛

بخش عمده ای از مشکل سرمایشی مدارس بندرامام خمینی(ره) حل شد

طی آئینی با حضور مسئولان شهری و صنایع پتروشیمی، بیش از ۱۰۰ دستگاه کولر گازی ساخت داخل، توسط شرکت پتروشیمی رازی به عنوان بخشی از تعهدات مسئولیت‌های اجتماعی به مدارس بندر امام خمینی(ره) اهدا گردید.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی[بندرامام خمینی(ره)] ، پیش از ظهر امروز آئین اهدای ۱۰۸ کولر توسط پتروشیمی رازی به مدارس بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.

پیام برزگر مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی[بندرامام خمینی(ره)] دراین آئین اظهار کرد: پتروشیمی رازی به عنوان یک شرکت مشترک ایرانی و ترکیه ای در حوزه مسئولیت اجتماعی اقدام ارزشمندی انجام داده است.

وی افزود: آموزش و پرورش زیرساخت فرهنگ، آینده و اقتدار کشور است و توجه به آموزش و پرورش در واقع توجه به آینده کشور است.

رئیس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی با تقدیر از انجام مسئولیت های اجتماعی در حوزه آموزش و پرورش گفت: شرکت های پتروشیمی اقدامات خوبی را برای ارتقاء سطح کیفیت آموزش و پرورش و رفاه دانش آموزان در سطح شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خمینی(ره) انجام داده اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش بندر امام خمینی(ره) در این آیین اظهار کرد: برای نخستین بار است که در بندر امام خمینی(ره) شاهد چنین اقدام ارزشمندی هستیم و ۱۰۸ کولر گازی بطور یک جا توسط شرکت پتروشیمی رازی به مدارس شهر اهدا می شود.

محمودی افزود: ۲۱ هزار دانش آموز در بندر امام خمینی(ره) مشغول تحصیل هستند و اهدای کولر اقدام خوبی برای رفاه حال دانش آموزان است.

وی ادامه داد: در سطح شهر بندر امام خمینی(ره) ساخت مدارس، ترمیم و بازسازی و همچنین تجهیز مدارس توسط شرکت های پتروشیمی در حال انجام است که نشان از اهتمام ویژه شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی به مقوله آموزش و پرورش و فرهنگ بویژه در بندرامام است و صمیمانه از شرکت های پتروشیمی و شورای راهبردی از این بابت تشکر می کنم.

امام جمعه بندر امام خمینی(ره) اظهار کرد: یکی از توصیه های مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی تقویت امید و ایمان در مردم است که مصدایق آن همین اقدامات شرکت های پتروشیمی در حوزه مسئولیت اجتماعی است.

حجت الاسلام عبادی افزود: از مسئولان پتروشیمی رازی و شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بابت نگاه و توجه به مسئولیت های اجتماعی قدردانی می کنم.

وی گفت: عزم جدی شورای راهبردی و مدیریت انقلابی آن برای خدمت به مردم است و امیدوارم عقب ماندگی هایی که در سالیان گذشته وجود داشته، با عزم شورای راهبردی و شرکت های پتروشیمی جبران شود.

معاون مالی و اداری پتروشیمی رازی نیز در این آئین گفت: محرومیت های شهرستان درحوزه های مختلف و آموزش و پرورش نیازمند توجه بیشتر است، خرسندیم که توانستیم اقدامی برای مردم بندر امام خمینی(ره) انجام دهیم.

وی افزود: پتروشیمی رازی تامین ۱۰۸ دستگاه کولر جهت مدارس را در راستای مسئولیت اجتماعی انجام داده است و تلاش ما برای بهبود سطح آموزش و پرورش منطقه است.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1259کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1259/بخش-عمده-ای-از-مشکل-سرمایشی-مدارس-بندرا/کپی شد!