خرمی شهردار بندرامام:

جاده کمربندی بندرامام خمینی(ره) تا تعیین تکلیف نهایی مسدود شد

مرتضی خرمی شهردار بندرامام خمینی(ره) از مسدودسازی جاده کمربندی بندرامام تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف نهایی ترمیم و روشنایی توسط اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان و نیز بررسی های بیشتر دادستانی در خصوص شناسایی مقصرین مشکلات بوجود آمده برای این جاده خبر داد و از شهروندان خواست از این جاده تردد نکنند.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ مرتضی خرمی شهردار بندرامام خمینی(ره) گفت : متاسفانه جاده کمربندی به دلیل زیرسازی و اجرای نامناسب در حال تخریب است و تردد برای شهروندان در این مسیر قطعا منجر به حوادث گوناگون می شود که تا کنون نیز چندین حادثه رخ داده است و لذا طی هماهنگی که با نهادهای محترم دادستانی بندرامام ،فرمانداری ماهشهر ، بخشداری بندرامام و پلیس راهور بندرامام انجام شد ، اجبارا تا اطلاع ثانوی این جاده مسدود است و شهروندان از این جاده تردد نکنند.

خرمی ضمن تقدیر و تشکر از دادستان بندرامام خمینی(ره) به جهت تشکیل پرونده برای مقصرین در نواقص این جاده ادامه داد : دادستان محترم برای شناسایی عواملی که در جریان ساخت این جاده به نوعی مقصر بوده اند پرونده تشکیل داده و مسدودسازی جاده نیز تا تعیین تکلیف نهایی جاده از قبیل ترمیم و ایجاد روشنایی اجرایی خواهد شد.

خرمی گفت : متاسفانه شهرداری بندرامام خمینی(ره) برای رفع مشکلات این جاده توان مالی ندارد و لذا ترمیم و روشنایی آن توسط اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان اجرا خواهد شد که پیمانکار آن نیز تعیین و تجهیز کارگاه کرده است.

شهردار بندرامام خمینی(ره) ضمن درخواست مجدد از شهروندان برای عدم تردد از این جاده گفت : بار ترافیکی مسدودسازی این جاده بر روی دو بولوار مقام معظم رهبری و آیت الله طالقانی خواهد افتاد و با توجه به اینکه بولوار مقام معظم رهبری برای تردد تریلی ها و کامیون ها ممنوع است لذا تردد کامیون ها از بولوار آیت الله طالقانی خواهد بود.

خرمی گفت : در خصوص تحویل این جاده مصوبه شورای ترافیک در ان زمان این بوده که این جاده فقط ترافیکی شود و روشنایی آن توسط اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان انجام شود و لذا شهرداری بندرامام خمینی(ره) فقط ترافیکی شدن جاده را بر عهده گرفت و اجرایی کرد.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1292کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1292/جاده-کمربندی-بندرامام-خمینیره-تا-تعیی/کپی شد!