هلدینگ خلیج فارس ؛ نامهربان با ورزش بومی و مهربان با ورزش غیربومی!

اخبار واگذاری سهام باشگاه استقلال تهران به هلدینگ خلیج فارس در حالی که هیات ها و باشگاه های ورزشی شهرستان ماهشهر و بندرامام خمینی(ره) عمدتا درگیر نیازهای اولیه ورزشی هستند بسیار دردآور است.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ سعید ماضی زاده رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر بندرامام خمینی(ره) در یادداشتی نوشت: در حالی سهام باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس واگذار شده که هیات ها و باشگاه های ورزشی شهرستان ماهشهر و بندرامام خمینی(ره) عمدتا از کمترین نیازهای اولیه ورزشی اعم از زیرساخت اماکن ، البسه و هزینه های شرکت در مسابقات محرومند.

طبق اخبار اعلام شده ، پتروشیمی های بوعلی و بندرامام و تندگویان که در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی حضور دارند ، حدودا ۶۰ درصد سهام را خریداری کرده اند.

مدیرعامل های این سه پتروشیمی گزارش دهند که در طی این سالها در حوزه مشارکت اجتماعی چقدر هزینه کرده اند؟ تا چه حد خدمات ورزشی ؛ علمی ؛ آموزشی و بهداشتی و غیرو داده اند و چقدر زیرساخت برای این منطقه محروم فراهم کرده اند؟

نکته بعد اینجاست آیا این میزان مشارکت در خریداری باشگاه استقلال تهران که با ذوق زدگی هلدینگ هم همراه بود ، بعدا در هزینه های مشارکت اجتماعی تاثیر نخواهد داشت؟ آیا بعدا اگر بخواهند در عمران منطقه محروم بندرامام خمینی(ره) کمک کنند ، بهانه نمی آورند که ما اینقدر پول داده ایم و دیگر بودجه نداریم و آیا معادل این هزینه کرد برای باشگاه استقلال تهران در منطقه ماهشهر و بندرامام هزینه خواهد شد؟

لازم است مدیران عامل پتروشیمی های هلدینگ دست و دل باز خلیج فارس البته برای ورزش غیربومی به این ابهامات پاسخ دهند و تکلیف را معلوم کنند.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1300کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1300/هلدینگ-خلیج-فارس-؛-نامهربان-با-ورزش-بوم/کپی شد!