سردار هاشمی : پاسخ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به دست درازی دشمنان انقلاب به خلیج فارس پشیمان کننده است!

سردار مهدی هاشمی فرمانده منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تبریک روز ملی خلیج فارس و تامین امنیت این منطقه راهبردی توسط نیروی دریایی سپاه ،تاکید کرد هرگونه دست درازی توسط دشمنان را با پاسخ پشیمان کننده روبرو خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ سردار مهدی هاشمی فرمانده منطقه سوم امام حسین(ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت روز ملی خلیج فارس ضمن تبریک این مناسبت ، در پیامی اظهار کرد: خلیج فارس همیشه و در طول تاریخ یکی از مناطق بسیار استراتژیک و راهبردی و با توجه به ذخایر حامل های انرژی در پیکان توجه دشمنان این مرز و بوم بوده و بارها مورد تعرض برای دستیابی به منافع آن قرار گرفته است .

با پیروزی انقلاب اسلامی و با جانفشانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران این دست درازی ها با پاسخ پشیمان کننده روبرو شده است.

راهبرد نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تامین امنیت این منطقه ژئوپلیتیک و استراتژیک بوده و پیام ما همیشه به کشورهای همسایه خلیج فارس همکاری برای این راهبرد مهم بوده است.

دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تامین امنیت خلیج فارس با هیچ کس مماشات نمی کند و برای دستیابی و حفظ این امنیت به هیچ وجه کوتاهی نخواهد کرد و هر دستی به سوی منافع مردم در خلیج فارس دراز شود را قطع خواهد کرد.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1319کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1319/سردار-هاشمی-پاسخ-نیروهای-مسلح-جمهوری-ا/کپی شد!