شهردار بندرامام خمینی(ره) معرفی شد

رییس شورای اسلامی شهر بندرامام خمینی(ره) گفت : جلسه استیضاح شهردار بندرامام خمینی(ره) با قبول استعفای مرتضی خرمی، انتخاب شهردار و سرپرست جدید شهرداری بندرامام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ اصغر روحی درباره این جلسه اظهار کرد : جلسه بررسی پاسخ‌های شهردار بندرامام خمینی(ره) با توجه به قانع نشدن اعضای شورا با هدف استیضاح برگزار شد که با توجه به استعفای شهردار قبل از برگزاری جلسه، با موافقت ۶ عضو شورای شهر بندرامام خمینی(ره) با استعفای آقای خرمی، موافقت شد.

وی افزود: پس از قبول استعفای شهردار، اعضای شورای شهر با بررسی نفرهای پیشنهادی برای سمت شهرداری بندرامام خمینی(ره)، با آرش دُر به عنوان شهردار بندرامام خمینی(ره)، موافقت کردند.

روحی در ادامه گفت: اعضای شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی(ره) تا مشخص شدن استعلام‌های نهایی شهردار با ۶ رای بشیر یابری محمد را به عنوان سرپرست شهرداری بندرامام معرفی کردند.

روحی گفت : آرش دُر دودوره به عنوان شهردار شوشتر ، شهردار کارون ، شهردار برخی ناحیه های اهواز ، مدیر سازمان زیباسازی شهرداری اهواز و سوابق دیگر نیز در کارنامه سوابق ایشان است.

روحی عنوان کرد : عمده اهداف این شهرداری در کوتاه مدت رفع مشکلات مربوط به خدمات شهری، درآمدها و فضای سبز شهرداری است.

روحی در خصوص اعتصاب های کارگران خدمات شهری گفت: مشکل این کارگران به طور عمده، بیمه آنها است که در حال پیگیری برای مرتفع شدن آن هستیم و رایزنی هایی در این خصوص با مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان انجام شده است.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1440کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1440/شهردار-بندرامام-خمینیره-معرفی-شد/کپی شد!