اقدام به موقع و عملیات ۳۶ ساعته مانع نشست جاده ماهشهر به بندرامام خمینی(ره) شد! + فیلم

روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی [بندرامام خمینی(ره)] در گزارش تصویری ارسالی پیرامون عملیات ۳۶ ساعته بهسازی جاده ارتباطی ماهشهر به بندرامام خمینی(ره) توضیحاتی داده شده که بسیار قابل توجه است.

به گزارش خبرخورموسی ؛ روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی [بندرامام خمینی(ره)] در گزارش تصویری ارسالی پیرامون عملیات ۳۶ ساعته بهسازی جاده ارتباطی ماهشهر به بندرامام خمینی(ره) توضیحاتی داده شده که بسیار قابل توجه است.

روح اله قربانی مدیر اجرایی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی[ بندرامام خمینی(ره)] در این گزارش گفت : هفته گذشته گزارشی مبنی بر نشست در جاده ماهشهر به بندرامام زیر پل پتروشیمی برای ما رسید که با هماهنگی اداره راهداری استان خوزستان و پلیس راهور شهرستان مقرر شد سازمان منطفه ویژه اقدام به اصلاح جاده نماید و پس از جلسات از پنج شنبه سوم خردادماه پس از نماز صبح عملیات اجرایی پروژه اصلاح نشست جاده آغاز شد.

هرچند به جزییات این نشست جاده که از چند مدت قبل بوده یا نه و اینکه چقدر خطر داشته اشاره ای نشده اما نکته قابل توجه در این گزارش علاوه بر سرعت عملیات فوق العاده برای لوله گذاری و زیرسازی و اجرای بتون ریزی به طول ۱۸متر است و از خطر نشست جاده به سرعت جلوگیری شده است.

شایان ذکر است که این جاده ارتباطی و ترانزیتی با تردد فوق العاده بالا ، محور اتصال دو ابر منطقه ویژه اقتصادی است .

 

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1448کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1448/اقدام-به-موقع-و-عملیات-۳۶-ساعته-مانع-نشس/کپی شد!