بیمارستان نوید بندرامام خمینی(ره) با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد!

بیمارستان ۶۴ تختخوابی نوید بندرامام خمینی (ره) به عنوان گامی موثر در جهت بهبود ارائه خدمات درمانی با کیفیت به مردم شهرستان‌های ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) با حضور وزیر بهداشت و استاندار خوزستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ بیمارستان ۶۴ تختخوابی نوید بندرامام خمینی(ره) با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ساعتی قبل افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این مراسم حسینی استاندار خوزستان ، دکتر سرمست رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز و دیگر مسئولین شهری و منطقه ای نیز حضور داشتند.

برای ساخت و تجهیز این بیمارستان که به عنوان دستاوردی دیگر از دولت سیزدهم برای خدمات‌رسانی بیشتر و با کیفیت برای مردم راه اندازی  شده است ، ۶ هزار میلیارد ریال هزینه شده و راه‌اندازی این بیمارستان، گامی موثر در جهت بهبود ارائه خدمات درمانی با کیفیت به مردم شهرستان‌های ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) خواهد بود.

بیمارستان نوید، یک طرح خیرساز به منظور ارائه خدمات درمانی بر اساس آخرین استاندارد‌ها و به روزترین تجهیزات است.

این بیمارستان با زیربنای ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع و در سه بلوک و سه طبقه مجهز به پاویون و هلی پد شامل بخش‌های جراحی، کودکان ، بستری، اورژانس، آی‌سی‌یو و سی‌سی‌یو و… است.

از آنجایی که موضوع سلامت افراد جامعه از اهمیت ویژه‌ای برای دولت سیزدهم برخوردار است در دو سال گذشته از عمر دولت سیزدهم بیش از ۱۶ هزار تخت بیمارستانی در مناطق مختلف کشور افتتاح شده است.

این تعداد تخت بیمارستانی بیش از ۱۰ درصد تمام تخت‌های بیمارستانی است که تا ابتدای کار دولت، یعنی ۱۵۰ هزار تخت بیمارستانی افتتاح شده که بیش از ۱۶ هزار تخت آن در دولت سیزدهم است.

 

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1451کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1451/بیمارستان-نوید-بندرامام-خمینیره-با-حض/کپی شد!