برگزاری دوره ویژه ضابطین نظامی در بندر امام خمینی(ره) + گزارش تصویری

فرمانده یگان حفاظت بنادر استان خوزستان از برگزاری دوره آموزشی ضابطین نظامی با حضور دادستان دادسرای نظامی استان خوزستان به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش خبرخورموسی ، از روابط عمومی اداره بنادر خوزستان ، مسعود صفات اظهار کرد: دوره آموزشی ضابطین نظامی مشتمل بر سرفصل‌های قانون آیین دادرسی کیفری، شرح وظایف ضابطین قضایی و شرح حدود و اختیارات و وظایف سازمان قضایی نیروهای مسلح (دادسرای نظام) با بهره‌گیری از تدریس دادستان دادسرای نظامی استان خوزستان و بازپرس دادسرای نظامی استان خوزستان با همت و برنامه‌ریزی این یگان در محل سالن آموزش مدارس کوی بندر برگزار شد.

صفات ادامه داد : در جریان این دوره شماری از نیروهای این یگان، مأمورین یگان حفاظت بنادر خرمشهر، آبادان و همچنین جمعی از کارکنان نیروهای مسلح شرکت کردند که در پایان ضمن پرسش و پاسخ فراگیران با مدرسان، با برگزاری آموزن کتبی این دوره به اتمام رسید.

صفات در پایان گفت : ارتقاء دانش حرفه‌ای و علمی نیروهای یگان حفاظت که در مقام ضابط قضایی در بنادر متصدی برقراری نظم و امنیت هستند، از اهم اهداف برگزاری این گونه دوره‌های ادواری است.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1491کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1491/برگزاری-دوره-ویژه-ضابطین-نظامی-در-بندر/کپی شد!