بولوار راهیان نور شهر بندرامام خمینی(ره) نیاز به رسیدگی جدی دارد!

چاله ها و نشست جاده بولوار مقداد ۱۰ که معروف به بولوار راهیان نور است باعث ایجاد مشکلات فراوان برای مسافرین و شهروندانی که از این جاده عبور می کنند شده و در برخی مواقع حادثه نیز ایجاد کرده است و لازم است فکر اساسی برای آن شود.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ سیدقاضی موسوی یکی از کنشگران اجتماعی بندرامام خمینی عکس هایی از وضعیت بولوار مقداد ۱۰ که به نام راهیان نور مشهور است برای این پایگاه خبری ارسال کرد و در تشریح آخرین وضعیت آن گفت : برای پیگیری چاله ها و درب های منهول این بولوار به شهرداری و اداره ابفا مراجعه کرده ام و هرکدام مقصر را دیگری می دانند.

این کنشگر اجتماعی گفت : مسافرانی که از این بولوار عبور می کنند دجار حادثه می شوند که در یک نمونه چرخ جلوی خودرو به خاطر نبودن درب بولوار شکست.

این پایگاه خبری مدتی قبل در پیگیری درب های منهول از اداره آبفا بندرامام خمینی قول مساعد رفع مشکل این درب منهول ها را گرفته بود ولی می بایست اداره آبفا و شهرداری بندرامام به صورت ویژه روی مسیرهای پرتردد و اصلی شهر تمرکز داشته باشند.

با توجه به بسته شدن جاده کمربندی به دلیل تعمیرات ، مسیرهای جایگزین این جاده ترافیک بیشتری دارند و خودروهای سنگین بیشتر از بلوار آیت الله طالقانی تردد می کنند که انتهای آن به بلوار مقداد ۱۰ منتهی می شود و عدم زیرسازی مناسب در کنار ترافیک جاده ای بالا باعث نشست جاده و ایجاد چاله هایی در آن شده است .

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1511کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1511/بولوار-راهیان-نور-شهر-بندرامام-خمینیر/کپی شد!