آمادگی ساخت شهر جدید ساحلی را در بندرامام خمینی(ره) و ماهشهر داریم!/پتروشیمی مارون مدیرپرور است

مدیرعامل بانک مسکن در سفر به استان خوزستان با حضور در بندر ماهشهر از شرکت پتروشیمی مارون در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام خمینی(ره) بازدید کرد و ضمن گفتگو با اعضای هیات مدیره این شرکت از آمادگی برای ساخت شهر جدید ساحلی در بندرامام خمینی (ره) و ماهشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی سید عباس حسینی با اشاره به سابقه فعالیت پتروشیمی مارون گفت: شرکت پتروشیمی مارون از شرکت‌های ارزشمند حوزه پتروشیمی در سطح کشور و بازار سرمایه محسوب می‌شود و از جمله شرکت‌های مدیرپرور است که همکاران آن به عنوان مدیرانی موفق در صنایع بزرگ پتروشیمی فعالیت می‌کنند.

مدیرعامل بانک مسکن در ادامه گفت : بانک مسکن در بخش‌های کلان اقتصاد و ساختمان‌سازی فعالیت می‌کند و در حوزه ساخت و ساز از الگو‌های مدرن و منطبق با معماری ایرانی اسلامی استفاده میکند.

حسینی با بیان این مطلب که فعالیت‌های بانک مسکن در این حوزه همسو با سیاست‌های کلان دولت محترم است، یادآور شد: بانک مسکن دارای شرکت‌های ساختمانی تخصصی در این حوزه است و تلاش دارد سیاست‌ها و اهداف دولت در بخش مسکن را محقق کند.

حسینی با اشاره به این مطلب که بانک مسکن از راهبرد پرداخت تسهیلات فراتر و به سمت تمدن‌سازی پیش رفته است، یادآور شد: بانک مسکن ساخت شهر جدید ساحلی بندرعباس را به عنوان بزرگترین شهر ساحلی کشور در دست اقدام دارد که با این حرکت از شهرسازی به سوی تمدن سازی گام برداشته است.

مدیرعامل بانک مسکن افزود: باتوجه به قابلیت‌های موجود در ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) در خصوص شهرسازی آمادگی داریم در صورت شناسایی و در اختیار داشتن زمین مناسب، نسبت به ساخت شهرجدید ساحلی دراین منطقه اقدام کنیم.

بهزاد رضازاده مدیرمالی و عضو هیات مدیره مارون نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر سید عباس حسینی در این شرکت از توجه ویژه مدیر عامل بانک مسکن به بخش صنعت و به خصوص پتروشیمی قدردانی کرد.

رضازاده گفت: بانک مسکن همواره حامی اقشار کم‌درآمد جامعه و تأمین مسکن آنها بوده است و خدمات ارزنده این بانک جای قدردانی دارد.

رضازاده ابراز امیدواری کرد که بانک مسکن حامی شرکت مارون در بخش ساز و ساز و تأمین مسکن همکاران این شرکت باشد.

گفتنی است شرکت پتروشیمی مارون در سال ۱۳۷۷ در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) تاسیس شد و در حال حاضر از شرکت‌های توانمند در صنعت پتروشیمی است.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1520کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1520/آمادگی-ساخت-شهر-جدید-ساحلی-را-در-بندرام/کپی شد!