دُم خروس بازی رسانه‌ای “حقوق‌های نجومی” بیرون زد: مدیران جوان بومی حذف شدند

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر احکام صادر شده توسط مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در خصوص عزل و نصب مدیران میانی این شرکت را فاقد اعتبار دانست و گفت: اقدام‌های مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر برخلاف دستورالعمل استانداری است.

به گزارش هفته‌نامه الکترونیکی خورموسی، در یادداشتی با عنوان “پاتک شبانه به جوانان و مدیران بومی به اسم فیش نجومی” به موضوع پیوست رسانه‌ای عجیبی که به اسم “فیش نجومی مدیران ارشد پتروشیمی” در حال تخریب مدیران جوان و بومی صنایع پتروشیمی منطقه بندرماهشهر و بندرامام‌خمینی(ره) است. تا با اینکار با بازی با حساسیت‌های افکار عمومی، بتواند راه حذف مدیران جوان بومی را هموار کند.

راه مبارزه با تخلفات اداری و مالی، ارائه مستندات قانونی و از راه قوه قضائیه می‌گذرد و این طور انتشار خبر بدون ارائه حتی یک برگ سند و فیش حقوقی نشان می‌دهد که فقط اهداف سیاسی قدرت با پیوست رسانه‌ای برای اقناع عمومی دارد.

حذف نیروهای مدیران جوان و بومی که دارای سوابق درخشان مدیریتی هستند به هیچ وجه برای افکار عمومی قابل پذیرش نیست.

اقدام‌های مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر برخلاف دستورالعمل استانداری است

فریدون بندری فرماندار شهرستان بندرماهشهر عصر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص صدور احکام جدید و عزل تعدادی از مدیران بومی پتروشیمی امیرکبیر بیان داشت: بر اساس ابلاغیه استانداری خوزستان، هیچ یک از روئسای ادارات و مدیران عامل شرکت‌هایی که به نوعی وابستگی به دولت دارند، اجازه عزل و نصب در هیچ یک از سطوح مدیریتی بدون هماهنگی با استانداری خوزستان را ندارند.

وی ادامه داد: با توجه به اعلام دستورالعمل مذکور به مدیرعامل فعلی این شرکت، لازم است نسبت به بررسی و تعیین تکلیف احکام صادره اقدام فوری صورت گیرد.

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر افزود: مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در تماس تلفنی امروز، هر گونه صدور حکم و تغییرات احتمالی مدیریتی در این شرکت را تکذیب کرده بود.

این در حالی است که احکام منتشر شده توسط مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر نشان می‌دهد، که مدیران جوان بومی از چرخه مدیران ارشد شرکت حذف شدند.

انتظار می‌رود وزیر کار و رفاه اجتماعی دستور فوری بدهد که به مساله حواشی به وجود آمده در پتروشیمی امیرکبیر بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی و هیاهوی رسانه‌ای، ورود کنند تا بیش از این اعتماد عمومی را با تهمت و افترا بی‌‌سند خدشه‌دار نشود.

انتهای پیام/

http://khormusa.ir/230کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/230/دُم-خروس-بازی-رسانه‌ای-حقوق‌های-نجوم/کپی شد!