سلامت نژاد امام جمعه بندرامام خمینی (ره): از شورای تامین استان خوزستان و شورای تامین شهرستان درخواست داریم به مسأله امنیت بندر امام خمینی ره ورود نمایند

حجت الاسلام کاظم سلامت نژاد امام جمعه بندر امام خمینی(ره) گفت: از شورای تامین استان خوزستان و شورای تامین شهرستان درخواست داریم به مسأله امنیت بندر امام خمینی(ره) ورود نمایند.

به گزارش هفته نامه الکترونیکی خورموسی ، حجت الاسلام کاظم سلامت نژاد امام جمعه بندر امام خمینی ره در نمازجمعه این هفته بندرامام خمینی ره  گفت: از شورای تامین استان خوزستان و شورای تامین شهرستان درخواست داریم به مسأله امنیت بندر امام خمینی ره ورود نمایند.
از دادستان محترم استان و شهر می خواهیم با اشد مجازات با عوامل مخل امنیت برخورد نمایند، مردم گلایه مند هستند و هر جا که می رویم درخواست امنیت و آرامش دارند.
وی افزود: متاسفانه به دلیل اختلاف مالک و مستاجر افرادی بی گناه کشته می شوند، درخواست داریم نسبت به ترک فعل مسئولان ورود نمایند.
سلامت نژاد بیان کرد: برخی مناطق شهر جرم خیز هستند و مشکلات زیادی دارند باید به این محلات ورود کرد، مردم مشکل دارند.
در بحث بهداشت و درمان جواب قانع کننده ای برای مردم ندارم، سه هفته است که به عنوان امام جمعه در فشهر حضور دارم اما میز خدمت بهداشت و درمان در نماز جمعه هم قانع کننده نبود، امکانات بسیار کم است و برای کوچک ترین اقدامات باید به شهرهای همجوار مراجعه شود.

 

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/348کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/348/سلامت-نژاد-امام-جمعه-بندرامام-خمینی-ره/کپی شد!