پاسخ اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به عدم همکاری در خصوص برگزاری کنکور سراسری در بندرامام خمینی(ره)‌

اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان به انتقاد آموزش و پرورش بندرامام‌‌خمینی(ره) از عدم همکاری در برگزاری آزمون کنکور سراسری در بندرامام خمینی(ره)، اقدام‌های انجام شده را تشریح کرد.

به گزارش هفته‌نامه الکترونیکی خورموسی، رئیس اداره آموزش و پرورش بندرامام خمینی(ره) در مصاحبه خبری از عدم همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در خصوص برگزاری کنکور انتقاد کرد و بیان داشت: در سال‌های گذشته منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) همکاری خوبی برای تامین برخی هزینه‌ها برگزاری کنکور انجام می‌داد، ولی متاسفانه با وجود پیگیری‌ها این امر محقق نشد.

بیشتر بخوانید:

بزرگترین رقابت علمی کشور با بالاترین سطح کیفی و کمی در بندرامام خمینی(ره) برگزار شد

روابط اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با ارسال پاسخ به تحریریه خبر هفته‌نامه خورموسی اقدام‌های انجام شده کنکور سراسری در بندر امام خمینی(ره) را تشریح کرد.

متن پاسخ اداره کل بنادر و دریانوردی استان به شرح زیر است:

مدیر محترم هفته‌نامه خورموسی، به دنبال انتشار خبری در آن رسانه محترم  مبنی بر همکاری نکردن اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در برگزاری آزمون سراسری در شهر  بندرامام خمینی(ره) به اطلاع می‌رساند این اداره کل همانند گذشته در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی پیشگام و همواره در همه مقاطع پشتیبان و یاری‌گر اهالی شهر بندرامام خمینی(ره) بوده، لذا حسب قانون مطبوعات به منظور دفاع از حقوق تضییع شده این اداره کل مقتضی است، عملکرد این اداره کل برای پشتیبانیِ برگزاری آزمون سراسری سال جاری به شرح ذیل در آن رسانه منتشر شود.

در راستای برگزاری آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۴۰۱  اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در قالب همکاری با اداره آموزش و پرورش شهر بندرامام خمینی(ره)  اقداماتی را به مرحله اجرا گذاشت که اهم آن مشتمل بر موارد ذیل می‌باشد:

۱) تأمین محل برگزاری آزمون به طوری که بیش از ۸۰ درصد داوطلبان در محل مجتمع آموزشی این اداره کل شرکت کردند.

۲)آماده باش درمانگاه کوی بندر(۴٠٠ واحد) در خصوص ارائه خدمات پزشکی اضطراری و اختصاص یک دستگاه آمبولانس در این خصوص.

۳) تأمین روشنایی و سیستم سرمایشی برای برگزاری آزمون در شرایط مطلوب.

۴) در اختیار گذاشتن نیروهای خدماتی و آموزشی مجتمع  به  مدت ۴ روز.

۵) در اختیار گذاشتن بخشی از نیروهای  آموزشی مورد نیاز حوزه‌های برگزاری آزمون.

انتهای پیام/و

http://khormusa.ir/350کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/350/پاسخ-اداره-کل-بنادر-و-دریانوردی-استان-خ/کپی شد!