بهانه جدید حبیب آقاجری برای شهرستان نشدن بندرامام خمینی ره 

سردار اباذری و سرگرد سلیمانی و حسین دورقی نگذاشتند بندرامام خمینی ره شهرستان شود

روز جمعه قبل ، حبیب آقاجری نماینده ماهشهر و بندرامام و امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی ، بعد گذشت دوسال از وعده شهرستان شدن بندرامام خمینی ره در سکوت کامل و بدون اطلاع قبلی (برخلاف اطلاع رسانی جلسه عمومی که در ماهشهر انجام داد ) میان مردم آمد و با آنان حرف زد .

به گزارش هفته نامه الکترونیکی خورموسی ، روز جمعه قبل ، حبیب آقاجری نماینده ماهشهر و بندرامام و امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی ، بعد گذشت دوسال از وعده شهرستان شدن بندرامام خمینی ره در سکوت کامل و بدون اطلاع قبلی (برخلاف اطلاع رسانی جلسه عمومی که در ماهشهر انجام داد ) میان مردم آمد و با آنان حرف زد .

هرچند اطلاع رسانی این قصه می بایست توسط دفتر وی در بندرامام خمینی ره انجام میشد که نشد حال یا با چراغ سبز وی بوده یا نبوده کاری نداریم و اما بعد..

بعد از دوسال که مردم بندرامام خمینی از وی کمترین انتظارشان که مطالبه شهرستان شدن است را نمودند ، بازهم گناه را بر گردن چرخ گردون و این دفعه قرعه به نام سردار حاج حمید اباذری ، سرگرد سلیمانی فرمانده سابق مرکز مقاومت بسیج بندرامام خمینی ره و  حسین دورقی افتاد که در جلسه ای مخالفت کرده اند درحالی که بررسی ها نشان می دها اینگونه نبوده است. البته جوانان و بزرگان حاضر در مسجد جامع به خوبی نظر مردم بندرامام خمینی ره را به وی منتقل کردند.

شنیده های ما نشان می دهد ، در آن جلسه ای که حبیب آقاجری می گوید و به آن اشاره دارد  ، سردار حمید اباذری با مصوبه ای که در آن فقط یک سایت منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرامام خمینی ره قرار بوده به بندرامام داده شود به دوجهت مخالف وتدلیل داشته که اول برخلاف مصوبات قبلی شورای تامین شهرستان بوده و دوم بندرامام خمینی ره نیاز به پیشرفت دارد و با اعتبارات یک سایت نمی توان این شهر را مثل ماهشهر کمی مرفه ساخت و نظر سرگرد سلیمانی فرمانده سابق مرکز مقاومت سپاه بندرامام و حسین دورقی عضو سابق شورای بندرامام نیز همین بوده و شرح تقلیل شده آن جلسه است. البته برای تنویر بیشتر افکار عمومی در صدد هستیم با این عزیزان مصاحبه ای نیز انجام دهیم.

حال چرا حبیب آقاجری که بعد از دوسال نتوانسته به وعده خود عمل کند اینگونه گناه را بر گردن سردار اباذری و دیگر عزیزان که سمتی در تعیین تکلیف این قصه ندارند و صرفا بر اساس عِرقی که داشتند نظر داده اند انداخته و مثال را به سمت همان گریز از عمل به وعده می نمایاند.

شاید دلیل آن این تحلیل باشد.

سالهاست که مردم بندرامام خمینی ره کف درخواستشان یعنی کمترین آن شهرستان شدن بوده است . دقت کنید کمترین درخواست .

درخواست اصلی آنها اشتغال جوانان ، راه اندازی بیمارستان مجهز ، کلینیک پزشکی تجهیزشده ، امنیت و آرامش در شهر ، مرفه ساختن شهر با تجهیز پارک ها و خیابان ها ، سرانه فضای سبز ، فضای آموزشی مناسب برای رشد فرزندان و الی آخر تقاضاهایشان بوده نه فقط شهرستان شدن بندرامام خمینی که بعضی سعی می کنند آن را تقلیل دهند .

متاسفانه در سیستم مدیریتی کشور ما و یا شاید بهتر بگوییم استان ما ، بهانه مسئولین ارشد برای ندادن امکانات بیشتر ، شهرستان نبودن بندرامام خمینی ره است و این شده که مردم تقاضا می کنند شهرستان شوند تا به آن اکمل برسند یا حداقل نزدیک شوند.

علی الظاهر با تمام این توصیف ها بازهم شهرستان شدن بندرامام خمینی ره را گروهی می خواهد به تعویق بیندازد تا دوکار کنند ؛ اول اینکه مردم بندرامام خمینی را به کل ناامید کنند‌‌ که پای صندوق ها نیایند و در سیستم ضدنظام معرفی شوند و دوم اگر هم بیایند کمترین میزان مشارکت داشته باشند و با تمرکز بر نقاط پرجمعیت دیگر بتوانند کاندید مورد نظرشان را به مجلس بفرستند .

می طلبد که موضوعات مطرح شده در روز جمعه با جدیت بیشتری توسط شورای شهر بندرامام خمینی ره پیگیری شود و شورای شهر بندرامام خمینی ره بدانند که تلف کردن زمان اصلا به سود مردم بندرامام خمینی ره نیست .

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/352کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/352/سردار-اباذری-و-سرگرد-سلیمانی-و-حسین-دور/کپی شد!