بیانیه چندپهلو و بسیار ضعیف شورای شهر بندرامام خمینی (ره) در حمایت از بخشدار

شورای شهر در حمایت از بخشدار بندرامام خمینی(ره) در برابر توهین نماینده ماهشهر بیانیه‌ای صادر کرد که انتظار مواضع آنها شجاعانه‌تر و صریح‌تر باشد.

به گزارش هفته نامه الکترونیکی خورموسی، پس از انتشار فایل صوتی حبیب آقاجری و توهین‌های وی به بخشدار بندرامام خمینی (ره)، مردم بندرامام خمینی(ره)  خواستار موضع صریح و شفاف شورای شهر بندرامام خمینی (ره) در این خصوص بودند.

بیشتر بخوانید:

توهین و درگیری لفظی نماینده ماهشهر با بخشدار بندرامام‌‌خمینی(ره) + فایل صوتی

متن بیانیه شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی(ره) به شرح زیر است:

ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت هفته ولایت و تبریک عید سعید غدیر به مردم شریف و شهید پرور بندر امام خمینی(ره)

شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی(ره) در راستای اهداف عالیه خود که همانا احقاق حقوق شهروندان، مسئولان و شفاف سازی در کلیه زمینه ها می باشد، همواره از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد لذا از این رو با توجه به فعالیت ها و حمایت های بخشدار محترم بندرامام خمینی(ره) جناب آقای معیری که به جهت شفافیت سازی و احقاق حقوق مغفول مانده شهر مظلوم بندرامام خمینی(ره) از منافع مردم مورد توهین واقع شده است، حمایت و قدردانی خود را از نماینده عالی دولت در شهر بندر امام خمینی(ره) اعلام می دارد.

این شورا نیز اعلام می کند در قضیه شهرستان شدن بندر امام خمینی(ره) قانون را فصل الخطاب قرار داده و حقوق کلیه شهرهای همجوار را مطابق قانون نادیده نگرفته، و در این راستا همه ی تلاش خود را تا حصول نتیجه و با حمایت مردم شریف بندرامام خمینی(ره) ادامه خواهد داد و در این قضیه همه ی مردم، عوامل، مسئولان و نهادها را به آرامش و تبعیت از قانون توصیه می نماید.

شورای اسلامی شهر بندر امام خمینی(ره) – دوره ششم
۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱

به گزارش خورموسی، در ساعت نخست انتشار فایل صوتی توهین نماینده ماهشهر به اسد معیری بخشدار بندرامام خمینی(ره)، استوری‌های شخصی آنها در کنار پیام‌هایی که بعضی از آنها در گروه‌ها می‌گذاشتند این نوید را می‌داد که بیانیه صریح و بسیار محکمی بر علیه این اقدام نماینده که با منافع مردم بندرامام خمینی(ره) در تعارض بود، داده می‌شد ولی در کمال تعجب متنی بیرون آمد که نشان می‌دهد اعضای شورای شهر بندرامام خمینی(ره) بسیار محافظه کارانه آن را تدوین و منتشر کرده‌اند.

انتظار می‌رود اعضای شورای شهر بندرامام خمینی(ره) دقت داشته باشند که اسد معیری بخشدار بندرامام خمینی(ره) به خاطر منافع مردم بندرامام خمینی(ره) در برابر نماینده مجلس قد علم کرده و شخصی حرفی نزده است.

این متن بیانیه قطعا حرف دل مردم بندرامام خمینی(ره) نیست و می‌بایست اعضای شورای شهر بندرامام خمینی(ره) در مواضعشان تجدید نظر داشته باشند و صریح‌تر و شجاعانه‌تر عمل کنند.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/367کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/367/بیانیه-چندپهلو-و-بسیار-ضعیف-شورای-شهر-ب/کپی شد!