بزودی عملیات اجرایی سالن ورزشی در بندر امام خمینی(ره) آغاز می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان بندرامام خمینی(ره) از آغاز عملیات اجرایی احداث سالن ورزشی چندمنظوره جدید در کوی اباذر پس از ۳ سال توقف پروژه، خبر داد.

سجاد ولی پور رییس اداره ورزش و جوانان بندرامام خمینی(ره) بعدازظهر امروز در گفت‌و‌گو با هفته نامه خورموسی با بیان اینکه سالن جدید ورزشی در شهر احداث می‌شود، اظهار کرد: پیمانکار ساخت سالن ورزشی چندمنظوره در کوی اباذر بندرامام خمینی(ره) بزودی تجهیز کارگاه شده و عملیات اجرایی آن شروع می‌شود.

وی افزود: طبق قوانین جدید ذیحسابی، مالکیت زمین‌های ورزشی باید در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان قرار بگیرد.

ولی‌پور در ادامه گفت: تعیین مالکیت زمین سبب توقف کار پروژه ساخت سالن ورزشی شده بود که پس از یک سال و نیم پیگیری این مشکل در دی ماه سال ۱۴۰۱، مرتفع شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بندر امام خمینی(ره) با بیان اینکه اعتبار پروژه ساخت سالن ورزشی در سال ۹۸ به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان تا مرحله بتن‌ریزی انجام شد، بیان کرد: در سال گذشته با درخواست اداره ورزش و جوانان بندر امام خمینی(ره) از شورای راهبردی صنایع پتروشیمی مبلغ ۱۴ میلیارد تومان با نظر مساعد نماینده مجلس و فرماندار شهرستان، تامین اعتبار و به استان، ابلاغ شد.

وی افزود: با دستور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، مناقصه ساخت این سالن در اسفند ۱۴۰۱ انجام شد و در فروردین ماه سال جاری شرکت “فیروزگستر آنزان” برنده این مناقصه شد.

ولی‌پور گفت: در روزهای آتی تجهیز کارگاه پیمانکار و آغاز عملیات اجرایی ساخت و تجهیز کامل این سالن ورزشی با اعتبار ابلاغ شده، انجام می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بندرامام خمینی(ره) عنوان کرد: پیش بینی می‌شود این سالن ورزشی چند منظوره با مساحت ۱۵۰۰ متر، سرانه ورزشی حدود ۱۰۰۰ نفری را برای ورزشکاران مناطق شهری کوی اباذر، کوی شهید مفتح و کوی شهید دستغیب، تامین کند.

انتهای پیام/

http://khormusa.ir/452کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/452/بزودی-عملیات-اجرایی-سالن-ورزشی-در-بندر/کپی شد!