قطع برق و نبودن برق اضطراری در بیمارستان راه زینب جان بیماران دیالیز را به خطر انداخت

در پی انحراف یکی تریلی حامل بار و تصادف با پایه برق در بندرامام خمینی ، برق بیمارستان راه زینب بندرامام قطع شد و طبق گفته یکی از همراهان بیماران ، جان بیماران دیالیز به خطر افتاد.

به گزارش هفته نامه خورموسی ، روز شنبه بعد از ظهر یک تریلی حامل بار بعد از دست دادن کنترل به پایه برق روبروی اداره ارشاد بندرامام برخورد کرد و به این دلیل چند ساعت برق مناطقی از شهر بندرامام خمینی قطع شد .

 از جمله برق بیمارستان راه زینب س بندرامام نیز در پی این اتفاق قطع شد و بیمارانی که برای دیالیز مراجعه کرده بودند به رنج زیادی افتادند و بعضی از همراهان آنها عنوان کردند جان بیمارشان به خطر افتاده است .

این اتفاق قبلا هم رخ داده و برق بیمارستان راه زینب خرداد ماه سال قبل به دلیل سوختن کابل چندین ساعت قطع و جان بیماران به خطر افتاد .

خدمات درمانی بیمارستان راه زینب بندر امام خمینی(ره) مختل شد/ خطر در کمین بیماران دیالیزی و زایشگاه + فیلم 

یکی از خیرین که از ابتدا در ساخت و تجهیز این مرکز دیالیز فعالیت داشت در فضای مجازی و صفحه شخصی خودش  از عدم توجه شبکه بهداشت و درمان ماهشهر به راه اندازی یو پی اس های دیالیز مرکز مهریماه بیمارستان راه زینب و نیز برق اضطراری بیمارستان راه زینب گلایه داشت و گفت علی رغم پیگیری ها تا کنون این مشکل حل نشده است .

حال باید پرسید که اگر یک بیمار دیالیزی به خاطر قطع ناگهانی دستگاه دیالیز و برگشت خون به صورت دستی و یا یکی از بانوان در زایشگاه راه زینب در حین عمل اتفاق ناگواری برایش رخ می داد چه کسی پاسخگوی این مشکل بود ؟

انتهای پیام /م

http://khormusa.ir/490کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/490/قطع-برق-و-نبودن-برق-اضطراری-در-بیمارستا/کپی شد!