اداره کل امور مشترک فدراسیون ها وزارت ورزش و جوانان :

برگزاری مجمع بدون رعایت فرایندهای قانونی بوده است

مجمع انتخاباتی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان خوزستان ، ۳ خردادماه سال جاری برگزار شد اما اداره کل امور مشترک فدراسیون ها وزارت ورزش و جوانان پس از برگزاری مجمع واکنش نشان داد و با ارسال دونامه به اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این مجمع را بدون رعایت فرایندهای قانونی دانست .

به گزارش هفته نامه خورموسی ، سوم خردادماه سال جاری مجمع انتخاباتی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان خوزستان با حضور رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و مدیرکل اداره ورزش و جوانان برگزار شد .

در حالی که برخی ابهامات از قبل برگزاری مجمع انتخاباتی بود ، بنی تمیم مدیرکل اداره ورزش و جوانان خوزستان پس از برگزاری این مجمع و انتخاب رییس هیئت استان در پاسخ به این مساله گفت : صلاح دانستیم این مجمع امروز برگزار شود.

اما تازه ترین سندی که به دست ما رسیده نشان می دهد اداره کل امور مشترک فدراسیون ها وزارت ورزش و جوانان تاکید می کند این مجمع بدون رعایت فرآیندهای قانونی بوده است .

در پاراگراف دوم این سند نوشته شده : به استناد ماده ۷ آئین نامه فعالیت های ورزشی استان و شهرستان ، رییس یا یکی از اعضای هیات رییسه هیات ورزشی دانش آموزی استان ، عضو مجمع عمومی هیات های استانی می باشد ، لذاحضور اعضای هیات رییسه در مجمع ، مشروط به دارا بودن ابلاغ از سوی نایب رییس مجمع و معرفی نامه رسمی توسط رییس هیات دارای وجاهت است و با توجه به بررسی های انجام شده و با امعان نظر به مستندات یادشده حضور یکی از اعضای هیات رییسه هیات مذکور در جلسه بلاوجه و برگزاری مجمع بدون رعایت فرایندهای قانونی بوده است .

در بخش پایانی سند قید شده : مقتضی است پس از هماهنگی و اعلام این اداره کل نسبت به رعایت موارد قانونی به منظور برگزاری مجدد انتخابات هیات صدرالاشاره هماهنگی و اقدام لازم صورت پذیرد.

شاید این سند نشان می دهد انتخابات مجمع هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان خوزستان در تاریخ سوم خردادماه با توجه به عدم رعایت ماده ۷ می بایست مجددا با رعایت همه موارد قانونی برگزار شود .

حال باید دید اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی چه واکنشی نسبت به مفاد این سند نشان می دهند .

قدر مسلم این رسانه آماده انتشار پاسخ اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به نامه صدرالاشاره است .

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/502کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/502/برگزاری-مجمع-بدون-رعایت-فرایندهای-قان/کپی شد!