کلاف سردرگم بعضی قراردادها در اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان

با رفتن مهندس جلیل اسلامی سرپرست موقت اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان که پس از برکناری دکتر بهروز آقایی آمد ، خبر رسیده برخی از قراردادها در اداره کل بنادر و دریانوردی بلاتکلیف مانده و هنوز امضا نشده است .

به گزارش هفته نامه خورموسی ، پس از برکناری ناگهانی بهروز آقایی مدیرکل سابق اداره بنادر و دریانوردی استان خوزستان ، جلیل اسلامی موقتا به مدت حدودا ۴۵ روز سکاندار این اداره کل شد و اخیرا ابوطالب گرایلو به جای وی متصدی این سمت مهم گردید.

 

به نقل از یک منبع آگاه ، ظاهرا در زمان تصدی این اداره کل توسط مهندس جلیل اسلامی ، برخی از قراردادهای سرمایه گذاری ، اجاره و … که مربوط به دوره بهروز آقایی بوده و می بایست توسط مهندس اسلامی امضا شود به صورت بلاتکلیف باقیمانده است .

قطع یقین این مساله باعث تضییع بیت المال و ضرر و زیان به سرمایه گذاران خواهد شد ، کما اینکه با بلاتکلیف ماندن سرمایه گذاری که قرارداد وی امضا نشده ، کارگرانی که با آن سرمایه گذار کار می کنند نیز بلاتکلیف مانده و شرایط سختتری نیز ممکن است بوجود آید .

باید دید این کلاف سردرگم به کجا ختم خواهد شد و آیا این قراردادها به سرانجام خواهند رسید؟

هرچند در دوره کوتاهی که از مدیریت مهندس گرایلو می گذرد و نظم و انضباط خوبی که در روند امور اجرایی اداره کل بنادر خوزستان و سرمایه گذاری ها پس از تصدی وی بر این سمت مشاهده می شود ، امید است ضمن تداوم این فعالیت ها ، مشکلات اینچنین نیز با پیگیری و تدبیر ایشان مرتفع گردد‌.

این رسانه آماده انتشار پاسخ مهندس جلیل اسلامی و اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در خصوص موارد ذکرشده می باشد .

http://khormusa.ir/528کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/528/کلاف-سردرگم-بعضی-قراردادها-در-اداره-کل/کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علی معمولان تهران نشینها فقط دنبال منافع خود هستند و مردم و بیت المال اهمیت چندانی ندارد چیزی که دکتر آقایی واقعا دنبال احقاق حقوق کارگران و پیشرفت بنادر استان بودن که با برکناری پیشرفتی که حاصل نشد تازه خیلی از اموری که به نحو احسن انجام میشد روی زمین ماند