زنگنه منش رییس هیات بوکس استان خوزستان:

خانه بوکس بندرامام خمینی(ره) به زودی افتتاح می‌شود

رییس هیئت بوکس استان خوزستان از برگزاری اردوی ورزشی چهار روزه با هدف آماده‌سازی بوکسورهای استان خوزستان برای مسابقات کشوری خبر داد و گفت: به زودی خانه بوکس بندرامام خمینی(ره)، افتتاح می‌شود.

حمید زنگنه منش رییس هیئت بوکس استان خوزستان در گفت‌وگو با هفته نامه خورموسی اظهار کرد: به مناسبت هفته نیروی انتظامی و هفته وحدت اردوی چهار روزه مشترک و مسابقات سه جانبه با حضور منتخبان استان خوزستان، همدان و هیئت بوکس بندر امام خمینی(ره) در دو رده نوجوانان و امید از ۱۰ الی ۱۳ مهر ماه در سالن بوکس بندر امام خمینی(ره)، برگزار شد.

وی افزود: این اردو با هدف آماده‌سازی بوکسورهای جوان استان خوزستان در مسابقات آتی قهرمانی کشور برگزار شده است.

زنگنه منش با تشکر از میزبانی خوب رئیس هیئت بوکس و اداره ورزش و جوانان بندر امام خمینی(ره) در برگزاری این مسابقات گفت: توسعه ۸۰ متری سالن بوکس بندرامام خمینی(ره) به زودی محقق و خانه بوکس بندرامام خمینی(ره) افتتاح می‌شود.

وی تاکید کرد: افتتاح خانه بوکس سبب رشد ورزش بوکس بندرامام خمینی(ره) و معرفی ورزشکارهایی نظیر احمدپور که سال قبل قهرمان جوانان کشور شد، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

حمید زنگنه منش ادامه داد: بندرامام خمینی(ره) یکی از پایگاه‌های قوی بوکس استان است و انتظار ورزش بوکس استان خوزستان از مسئولان شهری و شهرستانی بیشتر از این است و امیدواریم برای ارتقای این ورزش المپیکی در بندر امام خمینی(ره)، تلاش بیشتری کنند.

علی عساکره رییس هیئت بوکس بندرامام خمینی(ره) اظهار کرد: برگزاری این اردوی سبب شد بوکسورهای جوان بندرامام خمینی(ره) بتوانند با چند مربی بسیار خوب کشوری و نیز در کنار ملی پوشان استان همدان و خوزستان، تمرین کنند.

وی افزود: از مجموعه دوستان در هیئت بوکس به ویژه وحید فلاحی و نیز امید افشین مدیر رستوران کارین و حسین طاطاوی مدیر شرکت بازیافت نسل تلاشگر که برای برگزاری این اردو تلاش، همراهی و حمایت کردند، تشکر و قدردانی کنم.

اتابک کاراوند سرمربی منتخب بوکس استان خوزستان و مربی اسبق تیم ملی و مدرس فدراسیون در گفت‌وگو با خبرنگار هفته‌نامه خورموسی با ابراز رضایت از سطح برگزاری مسابقات، اظهار کرد: از ۱۳ وزن بوکسورهای خوزستانی که قرار است در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا کنند ۷ وزن در رده امید و ۶ وزن در رده نوجوانان، در این اردو حضور داشتند.

وی افزود: با وجود مردای و منصوری از مربیان مجرب بندر امام خمینی(ره) و زحمات عساکره رئیس هیئت بوکس، شاهد رشد بوکسورهای بندرامام خمینی(ره) در سال‌های آتی انتظار می‌رود.

کاراوند تاکید کرد: این مسابقات و اردوهای مشترک در انتخابی تیم ملی تاثیر زیادی خواهد داشت و هیچ ورزشکاری بدون مسابقات مشترک، درون اردویی و تلاش کردن، نمی‌تواند به تیم ملی برسد.

علی مرادی از بوکسورهای حرفه‌ای و با سابقه کشور و سرمربی اسبق تیم ملی ارتش‌های ایراندر گفت‌وگو با خبرنگار هفته‌نامه خورموسی اظهار کرد: این اردو سبب بالابردن سطح توان هوازی و تکنیکی بوکسورها می‌شود.

وی افزود: بنیامین عبدالسیدی و علی مرفاوی در رده امید، مهدی بستان و بوکسورهای دیگر ما نیز به طور قطعی مدعی در سطح کشور خواهند بود.

سرمربی اسبق تیم ملی ارتش‌های ایران تاکید کرد: انتظار و درخواست ما از مسئولان این است که از نظر سرمایشی مشکل سالن بوکس بندرامام خمینی(ره) را حل کنند.

وی تاکید کرد: با تمام توان و تلاش در حال برنامه‌ریزی برای داشتن بوکسور در سال آینده از بندر امام خمینی(ره) در سطح ملی، هستیم.

سیدعباس هاشمی نسب بوکسور ملی پوش سابق کشورمان که به عنوان سرمربی منتخب استان همدان اظهار کرد: ما با ۱۰ ورزشکار در دو رده سنی امید و نوجوان و با حضور دو قهرمان کشوری سیدعلی هاشمی نسب و شبیر زهره وند با سابقه عضویت در تیم ملی، در این مسابقات شرکت کردیم.

وی افزود: با توجه به اینکه تیم خوزستان همیشه روی سکوهای قهرمانی کشور است سطح این اردو بسیار بالا بود و ما توانستیم آمادگی ورزشکاران را به صورت واقعی ارزیابی کنیم.

سیدعباس هاشمی نسب گفت: در سطح جهانی برخی بوکسورها سالانه در حدود ۲۵۰ مسابقه رسمی و دوستانه شرکت می‌کنند اما در کشور ما شاید به تعداد انگشتان دست هم نرسد، بنابراین برگزاری این مسابقات در رشد ورزشکاران بسیار حائز اهمیت است.

رضا منصوری قهرمان اسبق استان خوزستان و کشور و از مربیان مجرب بوکس بندر امام خمینی(ره)، اظهار کرد: برگزاری این اردو و مسابقات فرصت بسیار خوبی برای رشد بوکسورهای نوجوان بندر امام خمینی(ره)، است.

وی افزود: با توجه به حضور بوکسورهای برجسته در بندر امام خمینی(ره)، توجه و رسیدگی بیشتری از متولیان ورزش و مسئولان شهری انتظار داریم تا قهرمانان بیشتری برای حضور در میدان‌های کشوری و کسب افتخار بین‌المللی، پرورش دهیم.

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/573کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/573/مسابقات-سه-جانبه-بوکس-به-مناسبت-هفته-نی/کپی شد!