ترافیک کامیون های نفتکش در جاده ترانزیتی منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)

جاده ترانزیتی منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) ترافیک کامیون های نفتکش را این روزها تجربه می کند

به گزارش هفته نامه خورموسی ، پس از گزارش مردمی از ترافیک کامیون های نفتکش در جاده ترانزیتی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) با مدیران شرکت های گلف اجنسی و نظم آفرینان صنعت سهند مصاحبه ای انجام شد.

ذلقی مدیرشرکت گلف اجنسی شعبه بندرامام گفت :به دلیل ایمنی ، امکان اسکان این کامیون ها در شرکت گلف اجنسی وجود ندارد و مجوز اسکان به ما داده نشده است و لذا اسکان این نفتکش ها در پارکینگ شرکت سهند می باشد که ظرفیت آن تکمیل شده است.

ذلقی گفت : به دلیل سردشدن هوا برای خارج شدن مایع درون این نفتکش ها که با برودت هوا جامد می شود ، آنها می بایست عملیات استیم انجام دهند که زمان بر است و حدودا تخلیه یک نفتکش ۴ ساعت زمان می برد و بخشی از ترافیک به این دلیل می تواند باشد که با سردشدن بیشتر هوا و شدت گرفتن ترانزیت این محموله ها قطعا این ازدحام بیشتر خواهد شد .

احمد زنگویی مدیر شرکت نظم آفرینان صنعت سهند گفت : پارکینگ اسکان این کامیون های نفتکش در اختیار پیمانکار است و به دلیل رعایت نکات ایمنی تذکر دادیم ، به اندازه ظرفیت پارکینگ که نهایتا ۵۰۰ نفتکش ظرفیت دارد تریلی وارد شود و در صدد هستیم درب دوم را تعبیه کنیم تا در مواقع حادثه برای خروج نفتکش ها مانعی نباشد.

زنگویی گفت : بعضا مشاهده شده تا ۶۰۰ یا ۷۰۰ کامیون هم به پارکینگ وارد شده و به همین دلیل پیمانکار تذکر گرفته است تا بیش از حد ظرفیتش کامیون وارد پارکینگ نکند .

پ.ن : سوال اینجاست که در صورت بیشتر شدن تعداد این کامیون های نفتکش و برودت هوا که به تبع آن عملیات استیم نیز مورد نیاز این تریلی هاست ، چه اقدامی برای تامین پارکینگ جایگزین از طرف اداره بنادر و دریانوردی خوزستان و مسئولین محلی انجام خواهد شد و آیا ترافیک این جاده با وجود کامیون های اتاق دار و … و حمل فله بار بیشتر خواهد شد !

انتهای پیام/م

 

http://khormusa.ir/705کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/705/ترافیک-کامیون-های-نفتکش-در-جاده-ترانزی/کپی شد!