۸۰ هکتار به اراضی بندرامام خمینی (ره) اضافه شد/قرارداد تعاونی هایی که زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند فسخ خواهد شد

رییس اداره مسکن و شهرسازی بندرامام خمینی(ره) از الحاق ۸۰ هکتار زمین به اراضی بندرامام خمینی(ره) ، آغاز عملیات بهسازی معابر منازل مسکن مهر شمالی و جنوبی بندرامام و تعیین تکلیف تعاونی هایی که پیشرفت فیزیکی زیر ۳۰ درصد داشته اند خبر داد.

به گزارش هفته نامه خورموسی ؛ حسین شریفی رییس اداره مسکن و شهرسازی بندرامام در مصاحبه ای گفت : اصلاح معابر با تعیین حدود ، جدول کشی و کانیبوگذاری در مسکن مهر جنوبی آغاز شده است و اگر مشکل فشرده سازی خاک نباشد ، آسفالت معابر آن نیز به زودی انجام می شود .

شریفی ادامه داد : در بلوار اصلی مسکن مهر شمالی کار در حال انجام است و در معابر نیز با توجه به اینکه فشرده سازی ، جدول و کانیبو معابر انجام شده ، پس از رفع مشکلات نهایی و آماده سازی ، احتمالا ظرف روزهای آینده عملیات آسفالت آنها انجام خواهد شد .

شریفی در خصوص منازل کمیته امداد گفت : ارزیابی های مورد نیاز انجام شده ولی با وجود برگزاری مناقصه هنوز مجوز از وزارت راه و شهرسازی برای بازگشایی پاکت ها داده نشده است و کماکان پیگیر این مساله از معاونت محترم اداره کل خوزستان هستم .

شریفی در خصوص طرح مسکن ملی گفت : برای اختصاص زمین مورد نیاز ، در ابتدا درخواست این اداره مساحت ۱۶۵ هکتار بود ولی با توجه به ایراد محیط زیست در خصوص شعاع عملکردی با شهرک صنعتی ، فقط ۸۰ هکتار آن مورد موافقت قرار گرفت که در ضلع شمالی مسکن مهر اجرا می شود و این مقدار زمین برای نفراتی که در طرح مسکن ملی ثبت نام کرده اند کافی است.

شریفی در خصوص تعاونی های مسکن مهر نیز گفت : در خصوص تعاونی هایی که در مسکن مهر فعالیت داشته اند و پیشرفت فیزیکی ساخت زیر ۳۰ درصد بوده ، پس از تعیین مطالبات بانکی ، اظهارنامه فسخ قرارداد و تامین دلیل در حال اقدام قضایی است و زمین های این تعاونی ها نیز پس از تعیین تکلیف  به ۸۰ هکتار اضافه خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/774کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/774/۸۰-هکتار-به-اراضی-بندرامام-خمینی-ره-اض/کپی شد!