سارقان مسلح در بندرامام خمینی(ره) دستگیر شدند

سرهنگ منوچهر جوانمرد فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر از دستگيری 2 سارق مسلح تلفن همراه طی يک عمليات ويژه پليسی در شهر بندر امام خمينی (ره) خبر داد. 

به گزارش هفته نامه خورموسی به نقل از خبرنگار خبرگزاری پلیس، سرهنگ “منوچهر جوانمرد”  در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه در سطح شهرستان بندرماهشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی بندر امام خمینی(ره) قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی کلانتری ۱۳ بندر امام خمینی(ره) این فرماندهی، با بررسی های اطلاعاتی و تخصصی، موفق به شناسایی  ۲ سارق مسلح در این رابطه شدند که پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر ۲ نفر سارق را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ جوانمرد ادامه داد: در این زمینه از متهمان دستگیر شده ۲ قبضه سلاح شکاری به همراه مهمات مربوطه و دو دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف شد.

وی افزود: در تحقیقات بعمل آمده ، متهمان تاکنون به ۳ فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه اعتراف کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر با اشاره به اینکه متهمان پس از انتقال به کلانتری ،مورد شناسایی شکات قرار گرفتند اظهار داشت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس بوده و برخورد با سارقان خصوصا سارقان مسلح از الویتهای کاری پلیس این شهرستان می باشد.

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 

 

http://khormusa.ir/872کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/872/سارقان-مسلح-در-بندرامام-خمینیره-دستگی/کپی شد!