خرمی شهردار بندرامام : اکثر پروژه های نیمه تمام را تا قبل از پایان سال بهره برداری می کنیم

به گزارش هفته نامه خورموسی ؛ مرتضی خرمی شهردار بندرامام خمینی(ره) در مصاحبه ای اظهار کرد : چندین پروژه نیمه تمام در سطح شهر وجود دارد و در کنار کارهایی که به تازه گی در شرف آغاز است ، در صورت اتمام تا قبل از عید نوروز چهره شهر را متحول و خیلی بهتر خواهد کرد و هدف اصلی ما اتمام پروژه های نیمه کاره است .

خرمی گفت : پروژه کف پوش و ساماندهی بازار شهید صدوقی و جاده سایت موشکی با حل مشکل اعتباری آن آغاز شده و پیمانکار در حال کارکردن است .

خرمی ادامه داد : برای پروژه پل روگذر نیز برنامه زمان بندی تدوین شده و به زودی در کنار شروع به کار آن ، این برنامه برای مردم شفاف اطلاع رسانی خواهد شد تا از کیفیت و نحوه کار اطلاع داشته باشند .

شهردار بندرامام گفت : پروژه های بهسازی ورودی های شهر بندرامام خمینی ، نصب المان ها ، نورپردازی ، ترمیم روشنایی ها ، پیاده روسازی و زیرسازی و روکش آسفالت جاده منتهی به بیمارستان ، دیوارکشی آرامستان کارهایی است که شروع شده است و با جدیت پیش می رود .

خرمی اظهار کرد : همانطور که قبلا رییس محترم شورای اسلامی شهر بندرامام در مصاحبه گفته بودند ، با رایزنی بنده و همکاری اداره کل راه استان خوزستان ، پروژه روکش آسفالت بلوار آیت الله طالقانی حدفاصل پلیس راه تا شهرداری ، اکران مناقصه آن برگزار و پیمانکار تا ۱۶ بهمن تعیین می شود و اگر مشکل خاصی نباشد تا پایان سال این کار انجام خواهد شد و این پروژه به نحوی کمک بزرگی برای بهسازی محورهای ارتباطی شهر است .

خرمی در ادامه گفت : در کنار این پروژه ، اکیپ های پخش نیز به صورت دستمزدی با استفاده از کارخانه آسفالت خود شهرداری ، کار خودشان را آغاز می کنند و محورهای فرعی را روکش و یا لکه گیری خواهند کرد .

خرمی گفت : یک قرارداد ۴۰ میلیارد تومان نیز با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شده که برای خیابان ها و بولوارهای اصلی است و آسفالت فرسوده را که سالهاست ترمیم و روکش نشده جایگزین خواهد کرد .

خرمی گفت : تمام تلاش شبانه روزی همکاران بنده در شورای شهر و شهرداری بندرامام خمینی(ره) آن است که تا قبل از فرارسیدن سال جدید ، کارهای نیمه تمام به پایان برسد که در صورت تزریق مالی مناسب با حول و قوه الهی ان شالله این کارها انجام خواهد شد و از صبر و همکاری مردم شریف بندرامام نیز تشکر و قدردانی می کنم .

 

انتهای پیام/م

 

http://khormusa.ir/879کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/879/879/کپی شد!