سرهنگ جوانمرد : کلاهبردار اینترنتی در بندر امام خمینی(ره) دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر از دستگيری کلاهبردار اينترنتی با اقدامات فنی ماموران پليس کلانتری ۱۳ بندر امام خمینی(ره) خبر داد که تا کنون به ۳۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری از شاکیان اعتراف کرده است .

به گزارش هفته نامه خورموسی به نقل از خبرنگار خبرگزاری پلیس، سرهنگ “منوچهر جوانمرد” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی از طریق سایت دیوار، به بهانه خرید و فروش موتورسیکلت، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ بندر امام خمینی(ره) با کار اطلاعاتی و استفاده از ابزار های مختلف فرد کلاهبردار را در یکی از شهرستان‌های همجوار شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در اقدامی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر با اشاره به کشف تعدادی کارت بانکی به نام افراد مختلف از مخفیگاه متهم، بیان داشت: متهم در تحقیقات پلیس پس از مواجهه با مدارک مستدل پلیس ، تاکنون به بیش از ۳ میلیارد ریال کلاهبرداری اینترنتی از طریق سایت دیوار اعتراف کرده است.

سرهنگ جوانمرد با بیان اینکه تاکنون ۷ نفر از شهرستان‌های ماهشهر، آبادان، امیدیه و آغاجری از متهم شاکی هستند، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/ م

http://khormusa.ir/893کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/893/سرهنگ-جوانمرد-کلاهبردار-اینترنتی-در-ب/کپی شد!