نمایشگاه اقتصاد مقاومتی صنایع دستی با استقبال خوب عمومی در بندرامام خمینی(ره)برگزار شد+گزارش تصویری

بنیاد برکت بندرامام از برگزاری نمایشگاه بزرگ اقتصاد مقاومتی به مناسبت دهه مبارک فجر و با هدف حمایت از صنعتگران بومی با همکاری نهادهای مختلف در شهر بندرامام خمینی(ره) خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ احسان عباسیان تسهیل‌گر طرح های اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت در بندرامام خمینی (ره) گفت : این نمایشگاه به مدت ۳ روز از تاریخ ۴ الی ۶ بهمن ماه سال جاری در محل هنرستان کار و دانش دخترانه و با حضور هنرمندان بومی بندرامام با هدف حمایت از مشاغل صنعتگران بومی برگزار شد .

عباسیان گفت : در این نمایشگاه حدودا ۴۰ نفر از بانوان و آقایان هنرمند در زمینه های صنایع دستی و غذایی ، دسترنج های خودشان را در کارهایی از قبیل چوب ، بافتنی ، کیک و شیرینی ، غذا ، عروسک سازی ، رزین و دیگر موارد در این مدت ۳ روز به معرض نمایش عموم گذاشتند .

عباسیان در ادامه گفت : برای برگزاری این نمایشگاه ادارات و نهادهای بنیاد برکت ، اداره آموزش و پرورش بندرامام ، اداره میراث فرهنگی ماهشهر ، بسیج سازندگی مرکز مقاومت بسیج سپاه بندرامام خمینی(ره)، مرکز فنی و حرفه ای بندرامام و شهرداری و شورای شهر بندرامام خمینی(ره) همت کردند و تلاش زیادی انجام دادند که از همه آنها تقدیر و تشکر می شود و امیدواریم در آینده نیز بتوانیم اینگونه حمایت ها را ادامه دهیم .

 

 

انتهاق پیام /م

http://khormusa.ir/940کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/940/نمایشگاه-اقتصاد-مقاومتی-صنایع-دستی-با/کپی شد!