آغاز تعمیرات اساسی سالن‌های ورزشی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید حقگو با اعتبار ۲۲۵ میلیارد تومان

معاونت فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان از آغاز عملیات تعمیرات اساسی سالن‌های ورزشی مجتمع فرهنگی ورزشی شهید حقگو در شهر بندر امام خمینی(ره) با هدف خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان و ورزشکاران و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد.

به گزارش هفته نامه خورموسی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، صدراله بهرامی معاون مهندسی و عمران این اداره کل با اشاره به ضرورت بهینه‌سازی و استانداردسازی فضاهای ورزشی اظهار داشت: فرآیند تعمیرات اساسی مذکور با اعتباری بالغ بر ۲۲۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی طی مدت ۲۴ ماه آغاز شده است.

بهرامی در ادامه افزود: در جریان این تعمیرات سالن استخر، سونا و جکوزی بهینه‌سازی و ارتقا می‌یابد و سالن چند منظوره ۲۵۰۰ نفری در این مجتمع نیز تعمیر و بهسازی می‌شود.

وی بهسازی سالن بدنسازی و همچنین به روزرسانی تأسیسات مکانیکی و برقی و محوطه‌سازی کلی مجموعه مذکور را از اهم مراحل تعمیرات اساسی عنوان کرد.

معاون مهندسی و عمران خاطرنشان کرد: در صورت اتمام مراحل تعمیر و بهسازی تمامی سالن‌های مجموعه فرهنگی ورزشی شهید حقگو که با پیگیری مکرر این اداره کل آغاز شده است، امکان خدمات‌رسانی به ورزشکاران و بهره‌مندی شهروندان بندرامام از فضاهای ورزشی استاندارد فراهم می‌شود.

یادآور می‌شود مجموعه فرهنگی ورزشی شهید حقگو که از ابتدای دهه هشتاد با اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی به منظور عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در شهر بندر امام خمینی(ره) احداث شده است، یکی از بزرگترین مراکز ورزشی است که در توسعه سرانه فضای ورزشی نقش مهمی ایفا می‌کند.

 

انتهای پیام/م

 

http://khormusa.ir/895کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/895/آغاز-تعمیرات-اساسی-سالنهای-ورزشی-مجم/کپی شد!