حجت الاسلام عبادی : انتخابات امروز ، نقش بسیار مهمی در آینده کشور و تداوم فداکاری‌ها، کارآمدی و راه شهید رئیسی دارد

امام جمعه بندر امام خمینی گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران همواره نماد و نشانه ذات مردم‌سالارانه این نظام است.

به گزارش پایگاه خبری خبرخورموسی ؛ حجت‌الاسلام جاسم عبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندر امام خمینی(ره) اظهار کرد: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نیز مردم تجربه مردم‌سالاری دینی را به بهترین وجه ممکن نشان می‌دهند و برگ زرین دیگری بر افتخارات ملت عزیز و آزاده ایران به جهانیان نشان داده می‌شود.

وی افزود: به ملت عزیز و آزاده ایران و رهبر معظم انقلاب که نقش عظیمی در برپایی این مردم‌سالاری دینی و تاکید بر حضور مردم در انتخابات داشتند تبریک می‌گویم. پیروز واقعی انتخابات خود مردم هستند و آنچه در دنیا برای یک نظام سیاسی مقتدر مهم است همین درجه بالای مشارکت مردمی است.

خطیب جمعه بندر امام خمینی خاطرنشان کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران همواره نماد و نشانه ذات مردم‌سالارانه این نظام مقدس بوده و ایران اسلامی این افتخار را دارد تا از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ده‌ها مورد از انواع انتخابات را با سلامت و امنیت کامل و به بهترین وجه برگزار کند.

عبادی ادامه داد: در تمامی دوره‌های انتخابات، آنچه بیش از همه دارای اهمیت و تأکید بوده و هست، مشارکت پر شور ملت در انتخابات است. مشارکت بالا ضامن قدرت، صلابت، اقتدار و امنیت برای کشور، ملت و نظام است و مانع از طمع دشمنان ظالم خواهد شد و بر همگان واجب است تا برای افزایش مشارکت در انتخابات پیش‌رو بیشترین تلاش و همت را داشته باشند.

وی متذکر شد: نتیجه انتخابات امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۳ نقش بسیار مهمی در آینده کشور و تداوم فداکاری‌ها، کارآمدی و راه شهید رئیسی دارد و بر همه لازم است تا با همت، تلاش و انتخاب اصلح، فردی را در رأس قوه اجرایی قرار دهند که بتواند با رفع ضعف‌های گذشته، تداوم دهنده مسیر پیشرفت کشور باشد.

امام جمعه بندر امام خمینی تصریح کرد: آنچه اهمیت دارد تمکین هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری و طرفداران آن‌ها به نتایج انتخابات است. بدون شک بر نامزد غیرمنتخب و حامیان آن‌ واجب است تا از هر گونه ایجاد شبهه در نتایج خودداری کرده و در صورتی که اعتراضی هم وجود دارد از مراجع قانونی و رسمی پیگیری شود تا موجب طمع دشمنان و بدخواهان کشور و ایران عزیز نشود.

وی در فراز پایانی خطبه‌ها با تسلیت فرا رسیدن ایام محرم الحرام و عزای حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: ان‌شاءالله امسال هم ایام عزاداری حضرت سید الشهدا (ع) با شور، شعور و حماسه بی‌نظیر برگزار شود.

 

انتهای پیام/م

http://khormusa.ir/1486کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/1486/حجت-الاسلام-عبادی-انتخابات-امروز-،-نقش/کپی شد!