۱۲۰ ورزشکار نوجوان در مسابقات فوتبال گل کوچک محلات بندرامام خمینی(ره) شرکت کردند

اولین دوره مسابقات گل کوچک جام شهدای ۱۵ خرداد ویژه خانه های احسان محلات بندرامام خمینی(ره) با حضور ۲۰ تیم برگزار شد .

فوتبه گزارش خبرنگار هفته نامه خورموسی ، محمدرضا قنواتی دبیر هیئت فوتبال بندرامام خمینی(ره) در مصاحبه تلفنی گفت : مسابقات گل کوچک جام شهدای ۱۵ خرداد ویژه خانه های احسان ، در تاریخ ۱ تیرماه با حضور ۲۰ تیم برگزار شد .

قنواتی توضیح داد : این مسابقات در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ سال و با حضور ۱۲۰ ورزشکار نوجوان در قالب ۲۰ تیم ۶ نفره و به صورت ۳ به ۳ در مجموعه فرهنگی تفریحی خلیج فارس بندرامام خمینی (ره) برگزار شد .

قنواتی گفت : نام نویسی برای برگزاری مسابقات از تاریخ ۱۵ خرداد شروع و پس از ثبت اسامی در سامانه کشوری ، قرعه کشی تیم ها در بنیاد احسان کشور انجام و برنامه مسابقات به ما ابلاغ شد .

محمدرضا قنواتی توضیح داد : برای این مسابقات سرکار خانم ذلقی از طرف بنیاد احسان به عنوان برگزار کننده مسابقات معرفی و با همکاری هیئت فوتبال ، خانه احسان کوی صباغان ، انجمن خیریه سرای مهر اوتیسم ،شهرداری ، آموزش و پرورش و مساجد و پایگاه های محلات و مدارس فوتبال شهر بندرامام خمینی (ره) این مسابقات برگزار و می توان گفت پراکندگی نفرات از محلات به صورت نسبی بود .

سرکار خانم ذلقی نیز در مصاحبه ای گفت : این مسابقات در ۴۴۰ محله از ۳۱ استان کشور و برای کشف استعدادهای برتر محلات در سه سطح محلات ، استانی و کشوری با تقدیم جوایز ویژه ای به تیم های قهرمان محلات انجام و قهرمان های دو رده به استان معرفی می شوند .

عکاس : استاد مهرداد حق شناس

انتهای پیام/م

 

http://khormusa.ir/467کپی شد! https://khabarkhoormousa.ir/467/۱۲۰-ورزشکار-نوجوان-در-مسابقات-فوتبال-گ/کپی شد!